25 czerwca odwiedziliśmy mieszkańców naszej Filii przy ul. Łabędziej, gdzie odbył się grill integracyjny.
Piękna pogoda i serdeczna atmosfera sprawiły, że był to dzień pełen radości.
Wspólne biesiadowanie przy smakołykach z grilla sprawiło, że wszyscy zebrani mogli poczuć prawdziwą atmosferę wspólnoty.
Dziękujemy mieszkańcom i pracownikom naszej Filii za gościnność i miłe przyjęcie.



