Ułatwienia dostępu

ul. mjr H. Sucharskiego 1 , 35-225 Rzeszów 17 748 12 80 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Pon - Pi: 7.30 - 15.30

Aktualności

Radosne chwile podczas Pikniku Integracyjnego

24 czerwca grupa mieszkańców i uczestników  Ośrodka Wsparcia uczestniczyła w Pikniku Integracyjnym na Powitanie Lata zorganizowanym

w Parku Jedności Polonii z Macierzą. Wydarzenie odbyło się w pięknym otoczeniu zieleni, a rozłożyste drzewa parku zapewniały

 przyjemny cień i sprzyjały wspólnemu wypoczynkowi.  Dużo radości podczas Pikniku dostarczyły występy dzieci,

 które z ogromnym zaangażowaniem prezentowały przygotowane programy artystyczne.

Miłym akcentem były również lody, którymi mogli poczęstować się uczestnicy tego letniego spotkania.

Podczas plenerowego świętowania wszyscy mieli okazję nie tylko korzystać z przygotowanych atrakcji,

ale również zdobyć wiedzę z zakresu udzielania pierwszej pomocy. Chętne osoby mogły przećwiczyć resuscytację na fantomie pod okiem

 specjalistów. Pokazy cieszyły się dużym zainteresowaniem i były wartościowa lekcją, która może okazać się niezwykle

 przydatna w codziennym  życiu. Wspólne rozmowy, serdeczna atmosfera oraz możliwość spędzenia czasu na świeżym powietrzu sprawiły,

że wydarzenie było doskonałą okazją do integracji i budowania relacji. 

Dziękujemy Wydziałowi Polityki Społecznej Urzędu Miasta Rzeszowa  oraz Rzeszowskiemu Domowi Kultury za zaproszenie

 i stworzenie przyjaznej atmosfery.